W piątek w "Głosie": Daj żyć, panie Tusk

Posted by Unknown on Thursday, March 20, 2014

Mamy dość oszukiwania milionów emerytów i rencistów przez obecną koalicję rządzącą – piszą seniorzy w liście do premiera i parlamentarzystów.



from aa

{ 0 comments... » W piątek w "Głosie": Daj żyć, panie Tusk read them below or add one }

Post a Comment

Popularne posty